Z tym makijażem zaśniesz piękna i piękna się obudzisz…

makijaż permanentny brwiBRWI     Perfekcyjny kształt
Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, specjalista LONG-TIME-LINER® Linergist® delikatnie tworzy wygląd pięknych włosów. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

makijaż permanentny oczuOCZY     Pięknie podkreślone
Nareszcie kredka do oczu niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.
Kredka do oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

makijaż permanentny ustUSTA     Nienaganny kolor
Stosując LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi dzięki Conture® Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice „Full-Lip-Shading”, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjnego kształtu i wyglądu!
Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.